Choď na obsah Choď na menu
 


Jún 2020 - Obhliadka realizácie projektov - EUSTREAM a Nadácia SPP

17. 6. 2020

Včera, 16.06.2020 sme v našej obci privítali zástupcov spoločnosti EUSTREAM, a.s. a Nadácie SPP. Sú to spoločnosti, ktoré našej obci každý rok prispejú určitou čiastkou na realizáciu niektorých projektov v obci. V nedávnej minulosti to boli napríklad:obhliadka-realizacie-projektov-01.jpg

- vytvorenie parku Michala Kováča pri kostole

- nové ihrisko pre deti pri bývalej škole  

- zariadenie kuchyne a sály kultúrneho domu (stoly, stoličky, plynové sporáky, umývačka riadu, obrusy, nové misy a naberačky...)

Aj tento rok nám schválili peňažný príspevok na rozšírenie ihriska pri škole. Bude tam doplnená workoutová zostava pre  mládež, fit stroje na cvičenie pre mamičky a seniorov a lanová pyramída pre deti.

obhliadka-realizacie-projektov-06.jpg

    Zástupcovia týchto spoločností boli veľmi milo prekvapení, ako sa využili poskytnuté   peňažné prostriedky. Aj keď sme im fotky zasielali podľa ich požiadaviek po realizácii jednotlivých projektov, skutočnosť prevýšila ich očakávania.

   Týmto by sme chceli spoločnosti EUSTREAM a Nadácii SPP poďakovať a veríme, že v našej spolupráci budeme pokračovať aj naďalej a že aj vďaka ich príspevkom budeme môcť realizovať ďalšie zaujímavé a pre občanov prospešné investície.